| anonim_4396 a întrebat:

Poti posta videouri cu jocuri pe care le-ai descarcat pe youtube... gen sa faci gameplay?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e legal. Dar daca promovezi pirateria atunci ti-l pot da jos (adica sa pui sa zicem link de download de la joc in descriere)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza de unde iei jocul, poti sa faci videoclipuri.

| Emy007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur nu poate. gen sa mi-l stearga, nu?

| anonim_4396 explică (pentru Emy007):

Pai nu prea stiu la ce te referi tu sa descarci un joc de pe youtube. Poti sa fii mai explicit? happy

| Emy007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gen sa ai un joc piratat... si sa faci un gameplay la el. e legal sa faci asa ceva?
Iti poarte sterge clipul sau canalul?

| anonim_4396 explică (pentru Emy007):

Da, e legal. Dar daca promovezi pirateria atunci ti-l pot da jos (adica sa pui sa zicem link de download de la joc in descriere)