| cont1234 a întrebat:

Poti sa mai cumperi ceva in ziua de azi in rate doar cu buletinul?
M-ar interesa un laptop sa-l iau in rate...doar ca nu vreau sa mai astept inca 2 luni pana pot sa cumpar cu copie cartii de munca si alte din astea. Simplu si usor doar cu buletinul...

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ratele sint cea mai cretina decizie pe care o poti lua in momentul de fata. Ia unul SH de la magazine serioase gen pcmadd sau ceva desigilat de la eMAG. Pe de alta parte, poti lua un laptop ok nou chiar pina in 1000-1100 RON - vezi aici - http://www.artcore.ro/......19325.html