| ghx998 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy s3 in rate de la Emag si ma intrebam daca il poti lua in rate doar cu cardul si buletinul, adica fara a-mi fi necesare adeverinta de salariu sau alte chestii?

Funda big grin

2 răspunsuri:
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Din cate stiu era si o optiune in care nu iti cerea adeverinta de salariu http://bit.ly/VIMTWg

| Goggler77 a răspuns:

Da il poti lua doar cu buletinul si cu cardul, nu ai nevoie de mai multe chestii, sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul.