| MavisBlk a întrebat:

Poti sa vezi de la volan in GTA Vice City, pentru ca in San Andreas merge.Bine,acum sa nu va imaginati ca joc Vice City dar sunt
curios pentru ca exista Cleo pentru el.Dar in GTA 4?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gta4-mods.com/script/first-person-mod-v11-f2635

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vice City din cate stiu nu foloseste CLEO. la GTA IV sigur exista, am folosit eu unul pentru first person ( caracter + masina ), dar nu e CLEO, e alt script scris prin alta codare...

| MavisBlk explică (pentru anonim_4396):

Stii cumva site-ul?

| MavisBlk explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar poti sa-mi spui pasii prin care se instaleaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MavisBlk):

Nu mai stiu exact, trebuie sa fie in arhiva ce o vei downloada un read-me sau asa ceva.

| MavisBlk explică (pentru anonim_4396):

Imi trebuie un Asi Loader? Si unde le bag pe toate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MavisBlk):

Tot ce ai nevoie sa stii se gaseste pe site-ul ala GTA 4 Mods, nu mai stiu exact toti pasii pentru. ca nu am mai modat de mult timp big grin.

| adyADYadrian a răspuns:

Cum fac sa mi se vada de la volan in gta san andreas?