| Chitas_Calin_1999 a întrebat:

Primesc BAN pe League of Legends daca folosesc Cheat Engine ca sa scap de Leaver Buster?

3 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Nu, nu primesti ban nici daca reusesti cu CE nici daca nu reusesti. din moment ce poti schimba valoarea si daca chiar functioneaza inseamna ca nu e salvata in baza de date. daca sa zicem ca folosesti CE si schimbi/derulezi... de la 15:00 la 8:00 sa zicem. apoi dai return si continua de la 8:00..inseamna ca nu se salveaza nicaieri. daca tie iti arata ca e la 8:00 (in majoritatea jocurilor online, se salveaza in baza de date.tu o sa ai minutu 8:00.dar daca dai return si intri iar o sa te de la 15:00 - cateva secunde asta daca se salveaza in baza de date.

In alte cuvinte, poti incerca ca nu patesti nimic. poate ai noroc si merge, poate nu

| Danielul123 a răspuns:

Da... te descopera... mai bine te uiti pe YouTube sau te joci altceva in timp ce astepti AFK-ul. Sper ca te-am ajutat.