| specialconsult a întrebat:

Problema abonament Vodafone. Nu stim ce facem Vodafone va pleca din Romania? Mai are rost sa mai facem abonament la ei daca licenta lor este aproape sa expira? Daca facem un abonament si apoi ei pleca si ne lasa cu problema pe cap cum o mai rezolvam?
Toate indici deja ne arata ca Vodafone va pleca din Romania sunt unele care ne arata ca nici macar numai sunt interesat de piata Romaneasca Ca de exemplu cand se cauta probleme abonament vodafone pe prima pagina gasim imediat "Vodafone magarie pe fata"
Avand in vedere ca ei colaboreaza cu una din cele mai renumite companie de Pr din lumea daca mai erau interesati de piata rezolvau imediat problema

Apoi am verificat cat persoane cauta expresie abonament vodafone si am gasit doar 22. 200 in timp ce Cosmote are 40. 500 Aceasta inseamna ca ei numai sunt interesati sa fac promotie ca sa poate motiva un numar cat mai mare de persoane sa faca abonamente

Din curiozitate am mers mai departe si am verificat cat lumea ca si mine mai cauta "problema vodafone"Spre surprindere a mea am vazut ca sunt 18. 100 de cautare pe luna in timp ce la Orange sunt doar 3. 600 intrebare este avand in vedere cestor probleme si faptul ca licenta Vodafonului mai are un pic si se expira atunci credeti ca "vodafone va pleca din Romania "

1 răspuns:
| EdiT a răspuns:

Cauta in DEX poate gasesti ceva pe acolo.