| zeul2014ro a întrebat:

Problema de problema, Sus in bara de facebook unde sunt notificarile, mesajele, si cerintele de prietenie ciudata chestie ca s-a mutat in partea dreapta aceeste 3 lucruri " cele de pe albastru sus " e eee preoblema e ca decate ori le vad ma deranjeaza ca sunt obisnuit cu ele in stinga cum e de obicei eu nu cred ca v-ati mai confruntat cu o asemenea probleme daca da cum le pot muta inapoi. Precizez ca folosesc Mozila si Troch si aceste 2 le vede corect dar eu vreau s-o fac pe internet exolore cel care face problema va multumesc pentru atentie si raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu le mai poti muta inapoi.E o noua interfata a facebook-ului.Asa cum s-a schimbat inainte asa se schimba si acum, la toata lumea. Faptul ca unora li s-a schimbat de acum si altora inca nu, se datoreaza ca unii au contul mai vechi decat altii.Deci nu e nicioproblema, la toti se va schimba interfata facebook, e doar chestie de timp.Si mie din doua conturi, unul mi sa schimbat.Astept sa se schimbe si la celalalt cont. Deci e de la ei, ne-au schimbat interfata.tongue Nu conteaza ce browser folosesti tot schimbata va fi pe orice browser intri.