| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna de ce mi sau mutat semnul cu notificarile, prietenii si mesajele in partea dreapta a ecranului cand intru pe facebook si ce as putea face ca totus sa redevina la normal? Multumesc!

1 răspuns:
| Snape_Anna_1998 a răspuns:

Ai Facebook-ul în engleză? Din câte ştiu eu, doar dacă ai contul în engleză şi alte câteva limbi se schimbă. Încearcă să-ţi schimbi limba în română. Sunt sigură că totul va reveni la normal. Sper că te-a, ajutat happy