| Si_Atat_Roby_1972 a întrebat:

Problema la Steam zice: Contul tău nu îndeplinește cerințele pentru a utiliza această facilitate. Vizitează Asistenţa Steam pentru mai multe informaţii. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

In trecut nu era aceasta cerinta, acum, daca iti faci un cont nou, va trebui sa-l incarci cu 5 Euro.

4 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Trebuie sa "activezi" contul "alimentand-ul" cu 5 Euro.

| Si_Atat_Roby_1972 explică (pentru KIibrDM):

Da ma dar eu cand mi-am facut contul puteam din prima sa dau cerere de prietenie problema asta este la o prietena de a mea dar ea mai are 2 conturi si a putut sa dea cerere dar acuma nu o mai lasa si aia zice Contul tău nu îndeplinește cerințele pentru a utiliza această facilitate. Vizitează Asistenţa Steam pentru mai multe informaţii.

| KIibrDM a răspuns (pentru Si_Atat_Roby_1972):

In trecut nu era aceasta cerinta, acum, daca iti faci un cont nou, va trebui sa-l incarci cu 5 Euro.

| Si_Atat_Roby_1972 explică:

Am incercat sa dau cerere de prietenie si nu ma lasa si asta zicea

| Eu_Roby_1999 a răspuns:

Daca tot suntem TPU ajutati-ma si pe mine cu un subscribe va rog frumos https://www.youtube.com/channel/UCYp6fM659MJlv16RNyGOBeQ multumesc!