| luga a întrebat:

Astazi cand am deschis Steam-ul am vrut sa adaug un prieten. cand am dat "add friend" mi-a aparut acest mesaj intr-o fereastra mica steam : " Contul tau nu indeplineste cerintele pentru a utiliza aceasta facilitate". Eu am adaugat si un Steam key si nimic.
Vreau sa ma ajutati, am mare nevoie de ajutorul vostru.
Acord FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| SamySMY a răspuns:

Salut am avut si eu aceasta problema pana un prieten mi-a explicat. Trebuie sa ai minim lv.1 pentru a da cerere de prietenie unui prieten.Lv1 se face atunci cand cumperi un joc cu bani dupa Steam. Good luck! (Funda)?

1 răspuns:
| SamySMY a răspuns:

Salut am avut si eu aceasta problema pana un prieten mi-a explicat. Trebuie sa ai minim lv.1 pentru a da cerere de prietenie unui prieten.Lv1 se face atunci cand cumperi un joc cu bani dupa Steam. Good luck! (Funda)?