| ghorghe123 a întrebat:

Am si eu o problema...Cand fac gameplay si termin trebuie sa incarc pe youtube si cand incarc pe youtube trebuie sa stau pe putin 5-6 ore deoarece clipul ocupa multa memorie..Intrebare este:cum fac ca acel clip sa ocupe mult mai putin?

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cat are un film?
Cati GB si cate minute?
Eu upload-am dimineata cu viteza mult mai buna(la ora 7).Am abonament la Net cu 100 MB/sec.
Poti pune pauza la upload si continua mai tarziu.
Cu ce program faci captura in joc?

| nda a răspuns:

Cateva idei:
Filmezi jocul la o rezolutie mai mica, nu mai faci video-ul HD, nu mai folosesti Fraps.

| stefan30 a răspuns:

E vina netului tau... Asa face si la mine si nu ma pot lua de gameplay