| lBITZAl a întrebat:

Probleme cu counter-strike 1.6

Mereu cand intru pe un server de cs se incarca si dupa imi scrie:
Cannot continue without model
models/alphacsawp/alphacs_v_awp.mdl, disconneting straight face
si la "models" nu apare..aceeasi chestie..ci depinde de server.

FUNDA!!!!! cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| KaMi13 a răspuns:

Incearca sa scrii in consola cl_allowdownload 1 apoi conecteaza'te iar pe server big grin

| lBITZAl explică (pentru KaMi13):

Am incercat....si tot degeaba sigh nu am mai jucat..de o luna si ceva cs si mi-e dor crying

| KaMi13 a răspuns (pentru lBITZAl):

Atunci nu stiu alta varianta...reinstaleaza cs-u sau cauta alt serverbig grin bft la frage (P.s sa nu stai in fata mea ca iei headshot tongue laughing )

| lBITZAl explică (pentru KaMi13):

Da...tare faza.laughing... mi-am descarcat cs Romania acum merge..hai sa zicem ..ca iti dau funda..pt amuzament =]]