| Girly97 a întrebat:

Procesorul sau placa video sunt responsabile pentru acele jocuri care "încarcă" memoria calculatorului prin generarea a mii de inamici care trebuiesc țintiți? Întreb pentru că vechiul meu calculator se bloca sau chiar experimentam crashuri când mă jucam și apăreau mii de inamici care trebuia să îi ucid.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Amandoua! Si procesorul si placa video sunt responsabili pentru cum ruleaza un joc, ba chiar si memoria ram e la fel de importanta!
PS: nu stiu de ce dar ador fetele gamerite! sa nu te schimbi niciodata! happy