Întrebare recomandată | andrei543543 a întrebat:

Ps3 super slim 500gb sau xbox 360 slim 250gb? Care este mai bun? Si de ce?

9 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Xbox 360 pentru ca are xbox live foarte dezvoltat si grafica este mult mai buna si controllerul la fel mai diversificat uita-te la un controller de ps3 sa vezi ce ieftin pare si ce fain este unul de xboxwinking

| Anonim0100 a răspuns:

Pai ps3 nu imi place arata naspa

Slim e de 500 gb si se merita decat 250 si decat ca este mai subtire si d-aici numele de slim! Atata tot

| Kinus12 a răspuns:

Eu unul prefer ambele de data asta. Daca ar fi intrebat xbox 760 sau Plastation 4, as fi zis playstation pentru ca e cel mai bun din console Playstation

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Xbox 360 pentru ca are xbox live foarte dezvoltat si grafica este mult mai buna si controllerul la fel mai diversificat uita-te la un controller de ps3 sa vezi ce ieftin pare si ce fain este unul de xboxwinking

| vladys a răspuns:

Sincer a-si alege xbox deoarece are xbox live si grafica mult mai una succes

| itwentbad a răspuns:

Pai xbox 250 gb e bun pentru varsta ta!
ps3 daca vrei jocuri mai naspa!

| anutza135 a răspuns:

Xbox 360 este bestial...am si e acasa...

| PinguinNecunoscut a răspuns:

Xbox frate este belea e mai tare decat ps3 un prieten avea ps3 si i s-a stricat e pfff ps3 eu as alege xbox toata clasa mea e de acord cu mine

| DarkStormRoby a răspuns:

Aici sunt 2 variante alegerea e a ta daca cumperi xbox 360 slim 250 gb ce nu e putin poti cumpara la el kinect (daca nu sti ce e cauta pe net) iar la ps3 super slim 500gb (nu poti lua kinect si nu e multa distractie) ati recomand xbox 360 si la el kinect, distractia e mult mai mare mai ales cu prietenii!