| Tirexator a întrebat:

Psp-ul meu nu mai porneste se aprinde decat luminita verde cam 3 secunde si dupa se stinge.Eram intr-un joc si s-a inchis singur si de atunci nu a mai pornit. HELP DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionescu2013 a răspuns:

Am avut si eu problema, dar nu stiu in cazul tau daca este aceeasi preoblema, ar putea sa se fi deprins cablul care leaga Unitatea De Ecran verifica firul si unitatea (la mine a fost desprins mai rau ) daca trebuie poti sa desfaci unitatea sa vezicarei problema sau poti chema un specialist... Funda?