| madaadam a întrebat:

Pt cei care stiu de sims 2 am o problema la instalare cd 1 merge apoi imi cere cd 2 merge si ala apoi imi cere cd 3 si ala merge si imi cere cd 4 merge ce merge si la 85% si imi da eroare aceasta: "A problem occured when trying to transfer the file 'TSData\RES\userdata\Neighborhoods\N002\N002_Neighborhoo d.reia'from the media.

Do you want to retry to copy the file, or canel the installation? si imi apare retry or cancel. Dau retry si nimic dau cancel si se dezinstaleaza apoi iar incerc sa il instalez si tot asa pana ma bat toti sfintii sincer nu stiu ce sa-i mai fac ce poate sa aiba crying Help me! dau funda si vot :sad

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

De unde l-ai luat? Poate a fost o problema de la downloadare, incearca sa-l iei din alt loc si daca nu-l gasesti i-al tot de acolo, daca iti apare aceeasi eroare, da-mi un mesaj...