| madaadam a întrebat:

Pt cei experti in sims 2 am o problema la instalare cd 1 merge apoi imi cere cd 2 merge si ala apoi imi cere cd 3 si ala merge si imi cere cd 4 merge ce merge si la 85% si imi da eroare aceasta: "A problem occured when trying to transfer the file 'TSData\RES\userdata\Neighborhoods\N002\N002_Neighborhoo d.reia'from the media.
Do you want to retry to copy the file, or canel the installation? si imi apare retry or cancel. Dau retry si nimic dau cancel si se dezinstaleaza apoi iar incerc sa il instalez si tot asa pana ma bat toti sfintii sincer nu stiu ce sa-i mai fac ce poate sa aiba crying Help me! dau funda si vot :sad

Do you want to retry to copy the file, or cancel the installation."

Am dat retry dar nimic. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Paul1498 a răspuns:

1.site-ul de unde l-ai piratat nu e bun(ce naiba 4 cd-uri?)
2. daca le montezi cu daemon tools dupa ce montezi prima imagine.o demontezi. apoi o pui pe a doua si tot asa nu faci mai multe cd-uri virtuale.pui unu il scoti si pui altul tot pe acelasi