Puteti sa-mi dati niste conturi de IMVU plzz? Funda pentru cel mai bogat!

Răspuns Câştigător
| Ruxandra121 a răspuns:

Toolbar+Meet me+Imvu 2 Go. happy Primesti 1, 5k cand iti verifici adresa de email, iar la o luna vechime pe cont poti face 750 credite in fiecare zu cu Peer. O zi buna!

2 răspunsuri:
| Ruxandra121 a răspuns:

De ce mi faci bine si iti creezi tu propriul tau avatar? O sa vezi ce satisfactie o sa ai cand vei aborda propriul stil de imbracaminte.
O zi buna!

Nu imi fac cont pentru ca nu stiu cum sa strang multi bani in afara de cei care tii da la inceput si aia care ii primesti gratis in fiecare zi.

| Ruxandra121 a răspuns (pentru 12345678901234567890123456789012345678901234Denisa):

Toolbar+Meet me+Imvu 2 Go. happy Primesti 1, 5k cand iti verifici adresa de email, iar la o luna vechime pe cont poti face 750 credite in fiecare zu cu Peer. O zi buna!