| BoMBoNeLuLTaURoZ a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cateva nfs sau jocuri mai noi cu masini? Fundita + Vot.

9 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ca Nfs-uri eu am avut SHIFT, SHFIT2, MOST WANTED, HOT PURSUIT 2, NFS PORCHE si toate mi-au placut.In special Most Wanted si Shift 2 sunt bestiale.
Iar ca alte jocuri cu masini ai putea incerca:
-Test Drive Unlimited (are si versiunea a 2 a care e multiplayer)
-Driver San Francisco (cel mai tare joc cu masini dupa parerea mea)
-Drinving Simulator 2011 (si asta sta destul de bine printre preferatele mele)
-Flatout 2 (a iesit si 3 dar nu am testat-o inca)
Jocuri cu tiruri daca iti plac:
-Wheels Of Steel Long American
-Tanker Truck Simulator 2011
-Tow Truck Simulator
-Euro Truck Simulator
-German Truck Simulator
-Wheels Of Steel Extreme Trucker 2
-King of The Road
Imi mai place si Farming Simulator 2009 destul de cool adica imita bine realitatea (simulator agricol)
Bafta!

| BoMBoNeLuLTaURoZ explică (pentru Magnifico):

Ms. Dar imi poti spune cateva nume pentru jocuri.

| Magnifico a răspuns (pentru BoMBoNeLuLTaURoZ):

Ce vrei sa spui?
Astea sunt nume : Need For Speed Most Wanted
Need For Speed Shfit 2
Need For Speed Hot Pursuit
Driver San Francisco
World Racing 2
Flatout2
Test Drive Unlimited
Euro Truck Simulator
German Truck Simulator
Wheels of Steel Extreme Trucker 2
King Of The Road
Tanker Truck Simulator 2011
Tow Truck Simulator

La ce te referi cand spui ca vrei sa iti zic nume pentru jocuri? Astea sunt denumirile lor.

| BoMBoNeLuLTaURoZ explică (pentru Magnifico):

De Utilizator. Cum Ar fi Nissan2000 si tu sami spui cateva

| Magnifico a răspuns (pentru BoMBoNeLuLTaURoZ):

La ce iti trebuie nume de utlizator la niste jocuri ca nu pricep?

| AditZuKy a răspuns:

NFS World este online si este cel mai bun NFS lansta vroedata. Dupa parerea mea, e unul dintre cele mai tari jocuri cu masini, atat ca design si grafici cat si ca database.

link:
http://www.youtube.com/watch?v=vlapBAuZRl8
Fundita+Vot?

| BoMBoNeLuLTaURoZ explică (pentru AditZuKy):

Da. Dar Daca Imi Spui Si un Nume Fain Pt Jocul Asta Iti Dau. Ok?

| BoMBoNeLuLTaURoZ explică (pentru AditZuKy):

Da. Dar Daca Imi Spui Un Nume Fain Pt Jocul Asta Iti dau. Si da-mi si id tau de messenger

| AditZuKy a răspuns (pentru BoMBoNeLuLTaURoZ):

RyUzu; RushLine; _No.Mercy_; Ro. Ocky4u; SaBer; ExCeLL; ExTreme2Hell; Crocky. Fundita?