| madalin28 a întrebat:

Va rog, puteti sa imi spuneti cateva jocuri mici si distractive cu masini?

Răspuns Câştigător
| Simmi a răspuns:

Salut! Stiu ca nu e chiar un joc mic, dar NFS. Daca ai si volan si pedale cumparate, ar fi genial. Mie imi place foarte mult si sunt fata :)). Dupa aia, jocuri mici, online, "Hill climb racing", http://www.eminiclip.ro/jocuri-masini.html etc. Sper ca te-am ajutat...

| madalin28 explică (pentru Simmi):

Multumesc, cred ca o sa ma joc NFS pentru ca am si volan cu pedale, multumesc pentru raspuns

| Simmi a răspuns (pentru madalin28):

Cu mare placerehappy