| Blazeil1 a întrebat:

Puteti va rog sa imi spuneti ce parere aveti despre acest canal :http://www.youtube.com/channel/UCoxuSzqE4DDmcp8hHMErTwg? Parerea voastra conteaza.

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, videoclipurile sunt destul de reusite, iti sugerez ca la inceputul fiecarui video sa adaugi un intro personal si un titlu. Vad ca nu prea ai vizualizari, ar trebui sa te ocupi de promovarea acestui canal.

| Blazeil1 explică (pentru MrCaNaByS):

Iti multumesc foarte mult pantru ca a fost ceva constructiv, nu doar hating, o sa incerc cqt de mult pot.