| Kerli a întrebat:

Ce parere aveti de videoclipul acesta?
http://www.youtube.com/watch?v=i9LCHgpzfxQ
dar nu spuneti doar "da e super" sperand sa va dau funda
fiti sinceri si spuneti-mi parerea voastra, cum o fi ea, pozitiva sau negativa

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place clipul!
mai ales inceputul rolling on the floor
si melodia e frumoasa!
nu am dc sa mint, pentru ca nu ma ajuta cu nimic.
nu vreau funda!

| ȘtefiȘtef a răspuns:

E chiar f. fain! Imi place stilu ei, dar nu si al "papusicilor" alea rozalii ingamfate si intepate undeva.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Sincer: e super misto! si nu spun asta doar asa raised eyebrows

mi-a placut pentru. ca a fost geva de genu: las' ca se intoarce roata si vedeti voi...e de admirat ideeawinking

| Denii_6593 a răspuns:

Imi placee video.happy

| Alecsiia a răspuns:

In primuu raand ii ador paruu love struck, si papusiile de la incepuut sunt bestiale rolling on the floor) si ideea cu majoretele e supeer love struck mna si melodia e fuckin' cutee :X mna ca e stilul de muzica pe care il ascuult eu smug

| iulia199714 a răspuns:

laughing bah ideea videoclipului e buna...melodia nu mai zic e superba...da la un moment videoclipu devine cam diabolic laughing asta e parerea mea :d