| 21BoBy21 a întrebat:

R3 TPU mi-am facut farming simulator 2013 l-am instalat bine i-am bagat cd-hey si cand sa intru imi da o errore error: could not int 3d system.shader model 3.0 is required please install the latest video drivers. placa mea este de 340.0 mb si se numeste Intel[R] Q35 Express Chipset Family dau funda celui care ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| slimebubble a răspuns:

Trebuie sa instalezi din nou driverul de la placa video sau sa-l updatezi. Funda?

| 21BoBy21 explică (pentru slimebubble):

Pai asta chiar nu-s numi poti da un site te rog ca am lasat numele placi?