| andreibos46 a întrebat:

Ce trebuie sa fac atunci cand imi apare la farming simulator 2013 sau la alte jocuri Error: Could not init 3D system.

Shader Model 3.0 required.

Please install the latest video drivers.

Va rog ajutatima am win7 professional placa video AsRock g41c-gs. (dau funda) big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai poate instalate driverele si DirectX-ul! Si poate nu indeplinesti toate conditiile!

| andreibos46 explică (pentru anonim_4396):

Am facut toate modalitatzile pentru a putea sa ma joc dar nici un succes.
Am toate driverele care ar putea merge dar nimic.

| SamoilDanielsamoildaniel a răspuns:

Puteti va rog sa-mi spuneti daca stiti vre un video dati lincu pliz