| roby223 a întrebat:

Raid shadow legends... Ce seturi sa folosesc pectru Faceless, Robar sau Kaiden?
Va rog sa ma ajutati cu un sfat

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sfatul meu e foarte simplu - "You don't get better by improving on your weaknesses, but by growing your strengths." Pe scurt, daca e attack champion, nu te apuci sa pui pe el/ea de nebun HP/defense sets. Daca e support merge sa le mai balansezi, daca e atac pui maxim ceva pentru AoE defense, si in rest doar seturi de atac/viteza. Cam asa fac eu...

1 răspuns: