| Chrysstian a întrebat:

Raspuns Urgent va rog! Atunci cand ma conectez la contul FTP imi da eroarea (folosesc filezilla) : Could not connect to server (eroare 530)! Ce pot sa fac? Cei care detin cunostinte ii rog sa ma ajute!

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Conteaza la ce folosesti Filezila pentru ce iti trebuie ca aceasta eroare sunt pe anumite categorii:
-Games
-Afaceri
-Forum
-Sait
Si continu lista pana maine dar am dat cateva exemple.

| Chrysstian explică (pentru DragomirMihail2020):

Site, am gasit problema, in contul meu de web hosting imi ilustreaza toate datele, am dat copy-paste la parola criptata si d-aia n-a mers, dar iti multumesc foarte mult pentru paftul ca mi-ai raspuns la intrebare!

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Bine ca ai rezolvat problema.
Daca tu ai pentru site eroare asta 530 FTP este problema:
-Numele domeniu, Server, name, Parola, port.

Astea erau problema bine ca ai rezolvat acest lucru:
PS:Nu prea merge Copy+Paste la parole criptate din FTP chiar daca ei din cPanel de pe sait...

Si de ce am zis acest lucru Filezila sunt multe erori dar diferentiaza un functie de domeniul care ai ales.
Succes cu saitul.

| Chrysstian explică:

Naa, am folosit de fapt ctrl+c ctrl+v, Multumesc! happy