| Motanelu26 a întrebat:

Re all. Care imi poate spune si mie un Sv de Minecraft romanesc? dar sa fie survival sau RPG. happy

3 răspunsuri:
| 4Tuning a răspuns:

Eu iti recomand sa joci pe play.mc.eu iti da sabie topor, sabie, tarnacop, sapa.

| RobiNBA a răspuns:

Http://www.minecraftromania.ro/ » are 2 servere 1 de survival si 1 de rpg

| AdelinB22 a răspuns:

Salut! Uite un link care sa te ajute http://minecraft-mp.com/country/romania/. Dar daca vrei un server de minecraft in care sa primesti multe lucruri de la inceput iti recomand MC.GODPLAY.RO
Se fac eventuri zilnice mai.Cu grifuri adica un warp unde minezi diamante smaralde etc... doar cand este event la grif.