| TreiSurori a întrebat:

Re all. *doar pentru jucatorii cs*
Acum 2 zile am jucat pe un server si un tampit nu stiu ce comenzi a executat asupra mea...degeaba.Mi-a iesit din cs, si imi da aceasta eroare.
FATAL ERROR: File read failure

Nu pot juca pe niciun server.
Cand dau connect la server, se incarca jumatate, apoi imi iese din cs si apare eroarea.
nu joc pe valve joc pe STEAM.

Răspuns Câştigător
| KickuleTzZ a răspuns:

Reinstalează jocul,! atâât!happy

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Acel admin ti-a executat o comanda care iti inlocuieste unele fisiere vitale jocului cum ar fi waduri si modele. O solutie ar fi sa reinstalezi jocul si dupa aceea sa faci backup la acele fisiere care se modifica cand executa comanda asupra ta: csdust. wad, halflife. wad si niste modele din folderul models. Iti vei da seama care sunt modificate, deoarece au dimensiunea de 0 bytes.

| TreiSurori explică (pentru Zangetsu):

Hmmm. mi-am dat eu seama. Am sters si cfg. Am si reinstalat steam+cs, am si sters cs-ul. Doamne iarta-ma laughing.

Mersi de raspuns, daca m-ai putea ajuta uff. ce bine ar fi

| TreiSurori explică (pentru TreiSurori):

Ecaterinabarbie@yahoo.com

| TreiSurori explică:

Rezolvat!

| Lov3Boy a răspuns:

PFF dacaj ucai cu hack nu iti iesea nici cu destroy am eu hack fighter fx rezista la destroy.

| TreiSurori explică (pentru Lov3Boy):

Ah? nu am inteles.Nu am jucat cu cod-uri :-s