| noneeeee a întrebat:

Re all.Joc metin2 ro am 2 carcatere unul de lvl 35 sura arme (timp de joc 7000 min) si un warr de lvl 34 facut in 3 zile (1000 min de joc).Azi am intrat pe cont vroind sa fac 35 dar deodata imi scrie,, cineva a intrat pe contul tau vei fi deconectat,, am vrut sa intru din nou dar scrie nume parola gresita.Am verificat emailul sa vad k poate am luat ban etc (nu joc cu hack-uri_ dar nimic. Cum a putut sa schimbe cineva parola fara sa stie emailul? Va rog sugestii despre cum as putea sami recuperez contul? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| funky7up a răspuns:

INTRA AICI :http://www.metin2.ro/user/passwordlostrequest
si la nume de utilizator: numele contului ( NU AL CARACTERULUI )
si la email : emailu tau pe care aveai contul.
Si iti va trimite pe mailu tau un link pe care trebuie sa il accesezi pentru ati pune noua parola.
Iar apoi te vei putea loga din nou pe cont cu NOUA PAROLA.
Sa verifici si la SPAM si la INBOX.
Daca nu vei primi nimic in 24-48 de ore inseamna ca si mailu a fost schimbat si nu cred ca exista sanse sa il mai recuperezi.
MULTA BAFTA!