| On3St4r a întrebat:

Buna Tpu.Acum trei zile mi-am facut cont pe Badoo.Am intrat direct pe site si mi-am facut.Mi-a spus sa bag parola de la yahoo.Ieri cand am vrut sa intru imi spunea ca parola nu e buna.Am dat mi-am uitat parola(desi nu era asa) si cand am completat tot ce trebuia a intrat la pagina de intrare fara ca scrie ceva.am verificat mail-urile si nu am nimic.Cum sa fac sa imi recuperez contul?

1 răspuns:
| JohnRamone a răspuns:

Habar nu am. Sfatul meu insa, este sa nu mai dai parola fara sa te informezi cat mai bine. Daca vezi ca ti se cere, mai bine nu te mai inregistra sau iesi de pe acel site.