| AlexXx1 a întrebat:

Re as vrea jocuri cu rami de 512 sa fie cool funda!

2 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Nfs Most wanted,Gta san andreas, Flauout 1, Warcraft,Ducati,Ducati World Championship,Peter Jackson's King Kong -The Official Game of the Movie,Counter-Strikelaughing,the Punisher,NFS Carbon,Ford Racing Offroad,Stardool,Barn Buddy,WoozWorld, Mafia 2, sims 2
funda:X?

| Valcea_4884 a răspuns:

Daca iti plac jocurile de razboi ti-as recomanda Delta Force 1, 2, Land worrior, 4, black hawk down, exreme... un counter-strike daca iti place underground 1, 2... bafta si sper sa iti gasesti raspunsul