| SECRET_7227 a întrebat:

As vrea niste jocuri cool dau fundita

4 răspunsuri:
| Miruuuuu a răspuns:

Pai depinde care iti plac. Eu joc de mai mult de 6 luni un joc numit Ourworld.Iti faci un avatar il imbraci te joci in fine este foarte calumea incearca-l o sa vrei sa intri mai mereu pe el si eu sunt de abia la lvl 77 si mai am pana la 100.De asemenea sims este foarte antrenant.Altul me care il joc este parking lot 2 il gaseti pe y8.ro si trebuie sa parchezi o masina(logic) are multe nivele si mie imi place sa il joc! Bafta!

| anyana a răspuns:

Www.cartoonnetwork.ro
tias mai recomanda farm frenzy 1 2 3
jocuri friv
jojo fashion show 1 2 3
www.escapegames24.com

| bibi99p3ty a răspuns:

Gta

| Panda15 a răspuns:

Ce zice de farmerama iti faci propria ferma sau the west e super...lady popularhappy e dragut...mall word il gasesti pe facebook