| blackbird000 a întrebat:

Recomandati-mi o placa video pe care sa se poata rula sims 3 laughing. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu am NVIDIA GEFORCE 210 e de 1 gb si imi ruleaza perfect Sims 3 plus multe multe alte jocuri.

http://i.imgur.com/XuL7A.jpg

Bafta!

| vladsoare a răspuns:

Un joc are nevoie de CPU(procesor), GPU(placa video) si memorie RAM!
Degeaba iti recomand eu cea mai smechera placa video daca procesorul tau e vreun obosit care limiteazahappy
Jocul nu are cerinte mari. De asemenea cand mai ceri sfaturi de genul, spui si la ce rezolutie joci si altele.
Greu nene, greu.