| Maryna98 a întrebat:

Recuperez conturi de stardoll pentru voturi TPU, cine vrea sa il recuperez sa imi trimita prin mesaj id si parola de mess pe care mai primeai si mesaje de la stardoll.

1 răspuns:
| Allexandrrru a răspuns:

Salutare tuturor. Am gasit o metoda noua de a face bani pe internet, dar grabiti-va mai e pana pe 9 aprilie. In curand se va lansa un nou motor de cautare ca si Google, Yahoo, dar cu o mare diferenta. Acesta isi propune sa imparta 50% din profiturile sale lunare cu utilizatori care s-au inscris inainte de lansarea oficiala a siteului, de pe data de 9 aprilie.Dupa ce v-ati inscris inscrieti prin linkul dumneavoastra personal care va apare cu rosu cat mai multi prieteni rude cunoscute si convinge-ti sa faca la fel. Cu cat invitati mai multi cu atat veti castiga mai mult.Totul este absolut gratuit nu AVETI ce pierde. Deci grabiti-va NU COSTA ABSOLUT NIMIC, TOTUL ESTE COMPLET GRATUIT. MERITA INCERCAT NU AI CE PIERDE. inscrierea o puteti face aici :
http://signup.wazzub.info/?lrRef=befa04e2