| alex96_2707 a întrebat:

Referitor la Metin2 cei care jucati! Am un war de 50 pot schimba magiile de pe corp pe mental cu vreun item dupa item shop? (daca da ce item )... Dau Funda! Va rog repede! >:

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Poti schimba cu item-ul nimit "Status rearanjare", se cumpara cu Monede Dragon. Dupa ce ai cumparat-o dai click dreapta pe ea si nu o sa mai ai nici un punct pe o magie apoi dai relogare si te duci la invatatorii de magii si alege invatatorul pentru mentali.

Daca vrei ca iti scoti o magie de la corp chiar daca este la M, G sau P, trebuie sa cumperi "Rearanjarea Deprinderilor " iti dispar punctele de pe magia dorita si le poti pune pe alte magii daca nu sunt M.
:*:*:*

1 răspuns:
| alex96_2707 explică:

Dar tu ce lv ai?( in primul rand 100% asta e? )