| diabloaly a întrebat:

.. Ce trebuie sa cumpar din item shop pe metin2ro pentru a-mi schimba magiile cand am peste lv 30? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| XxHAOSxX a răspuns:

Pe Metin2.RO nu poti sa iti schimbi magiile daca ai trecut de lvl 30. Am vrut si eu sa fac asta si am fost foarte dezamagit cand mi-a zis GM ca nu se pot restarta decat punctele de ststus. Nu e ca pe privat sad

| diabloaly explică (pentru XxHAOSxX):

Ok mersistraight face

| XxHAOSxX a răspuns (pentru diabloaly):

Dai si tu funda macar?

| ArzinaDream99999 a răspuns (pentru XxHAOSxX):

Vand items ninja pvp super rare pe skin csgo dacă sunteți interesați lăsați pm Metin2ro Servarul România items în jur de 250 won fac

5 răspunsuri:
| WHaTuP a răspuns:

Exista acolo la revenire in item shop se numeste Rearanjare Status si iti reseteaza skilurile si punctele de status

| diabloaly explică:

Scuze da nu am straight face