| ReadZore a întrebat:

Resident Evil 6 sau Resident Evil Raccon city e acelasi?

4 răspunsuri:
| tsunami11 a răspuns:

Nu e acelasi insa vreau sa spun ca jocul e banal si nu merita de jucat abeea impusca si deseori vrei sa impusti intr-o directie si se impusca cu totul in alta.Un joc bun de tot e devil may cry 5 eu l-am trecut si cind jucam parca ma uitam la film e cel mai fain joc de pina acum daca doresti il poti incerca nu vei regreta.

| ReadZore explică (pentru tsunami11):

Devil may cry 5 eu deja il joc mai am putin si il termin sunt pe la misiunea 12

| BigDaddy a răspuns:

Clar ca nu.Resi 6 e mult mia misto decat Resi Raccon City.Raccon city l-am jucat si e destul de tare.Dar Resi 6 pe Xbox 360 merita.Dar daca vrei un joc senzational incearca DmCbig grinevil May Cry (5)

| ReadZore explică (pentru BigDaddy):

Eu deja joc devil may cry 5 mai am putin si il terminhappy