| extazyboy a întrebat:

Saalut imi spuneti si mie niste jocuri pentru un pentium 4 cu 1.25 rami, procesor 2.02 si placa video de 64 mb va rog! Funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca placa video e cumva macar o nVIDIA geforce 4 mx atunci iti merge gta san andreas, max payne 1, 2, nfs underground 2, nfs most wanted

| extazyboy explică (pentru bogdan324):

Astea le-am jucat...

| Zenithf a răspuns:

Mai, daca te apuci de un joc mmorpg, si te prinde, ala o sa te tina mult ocupat. Dar poate nu se merita riscul.

| CrAzYxStAr a răspuns:

Imvu care nu ai nevoie de ceva special.La care trebuie facut cont sau sims

| YoMah a răspuns:

Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Carbon, Gta San Andreas, Euro Truck Simulator