| VFC a întrebat:

Saaluutt TPU
Vreau sa cumpar un server de metin2 si nu ma decid de la cine sa il cumpar de la lcsnet.ro sau 69host.ro ce ziceti
spuneti-mi care e mai bun
-din punct de vedere al calitatii
Si care dintre ele e mai serioasa
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| catalino200 a răspuns:

Salut, pai in primul rand, daca vrei cumara dela 69host.ro s-au scrie pe youtube MrProTutoriale-cum sa-ti faci un server de metin2 privat? partea 1

te va ajuta foarte mult ( client de metin2 e abesgara scrie pe google numa) intr-o ora e gata si e facut de tine trebuie numa sa-ti pui iteme
site-http://www.youtube.com/watch?v=nIPp3cGyxig
multa bafta! sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| VFC explică:

Nu asta este problema ca am mai incercat.dar am ip dinamic si nu pot sa il gazduiesc eu insumi si mai bine e cu un server dedicat