| mate333 a întrebat:

Sal all caut si eu niste jocuri online ori cu descarcare ori nu dar sa fie de ce am eu:
Microsoft windows xp professional(5.1,build 2600){vreau sa am xp ca nu am cdcrying am doar pasta daca poate cineva sa mi-l dea la id stelistu_mate97}
procesor:Inter(R) Celeron(R) CPU 2.40GHz
memorie: 512 mb ram
directx version : DirectX9.0c(4.09.0000.0904)
dysplay nvidia GeForce FX 5200 cu memoria 120mb
DRIVER DE SUNET IMI LIPSESTE ca nare pc si nu stiu s ail fac fara driversad

1 răspuns:
| Spider_9712 a răspuns:

Cauta streed sesi sau street sesi 2 sau sewer run sewer run are si optiunea de descarcare