| IDaniel a întrebat:

Sal all m-ati putea ajuta. Cum s afac multi yang la lv 28 pe metin2Ro daca e nev ma fac 30 nu e nici o problema ajutati-ma am nev mare de iang numi premit nici licori sa-mi iau

2 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Salut! Uite ce trebuie facut! I1.ti faci un cont de lv 10-15 cu iteme cat de cat bune! 2.Bati metine de lv 15 si 10 dar fara magii! Asa am facut si eu si uite cum am ajuns! lv 53 solzi+9 fms +9 rotund +8 co.if de fier +9 accesorii pv 1k si 1.5k! A doua metoda este:! 1.Iti faci un cont cu vrajile mental, war cu iteme CAT DE CAT BUNE 2. te duci la maimute si bati pana pica fff multe medalii de cal! 3. daca ai mai mult de 20 ai facut deja 5kk! 4. ai facut medaliile si te-ai imbogatittongue a treia metoda : 1.sa spargi metine cu contul tau ala... 28 fal de 30winking asa si sparge metine de 35 din care o sati cada daca ai noroc pietre +3 sau +4 chiar si aura sabieiwinking! Multa bafta! Funda?big grin

| IDaniel explică:

Ms pr raspunsul tau dar mai astept putin si altele :d