| Ionut_Andonie_1980 a întrebat:

Salut all....stie cineva cum pot crea o apk. tip alegeti povestea(choose story)? ....Am gasit doar tip quiz unde un raspuns trebuie sa fie adevarat si restul false si nu ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Spor la scris

https://play.google.com/......ps/details

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Copile, este bine sa visezi, dar asa ceva necesita niste cunostinte cumulate, numai o echipa poate crea ce ai tu intentia sa faci (probabil singur).
Mai bine mergi pe ceva usor: introducere in C++, python, Java, eventual HTML+CSS... poate mai tarziu, dupa facultate, vei putea (si vei avea si timpul) sa duci la bun sfarsit un astfel de proiect gargantuan.

| Ionut_Andonie_1980 explică (pentru LPCTSTR):

Multumesc pentru sfat, dar de cativa ani sunt programatori care incarca astfel de aplicatii care doar trebuiesc completate fara sa necesite sa ai cunostinte de programare, nu de alta dar cand eram eu tanar nu isi permiteau ai mei sa mi cumpere un calculator si nici nu cunosteam pe cineva sa aiba. e putin mai complicat pentru mine sa invat acum programare, multumesc sincer totusi pentru sfat.