| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu internet explorer.Cam de o saptamana atunci cand vreau sa intru in orice site imi apar tot felul de reclame gen:'Vezi cum o sa arati in viitor','Downloadeaza emoticoane acum pana sunt gratis' etc.(treba se repeta cam o data pe ora cand vreau sa accesez un site). Insa la Google Chrome nu se intampla niciodata asa.Plz imi spuneti cum pot sa fac sa nu imi mai apara! Dau funda + vot!

1 răspuns:
| myty a răspuns:

Incearca sa dai clic dreapta pe ele si sa le dezinstalezi.
Daca nu merge atunci inseamna ca este deoarece este un contract de promovare care este activat cu internet explorer si nu ai ce sa faci. Astept funda.