| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu internet explorer.Cam de o saptamana atunci cand vreau sa intru in orice site imi apar tot felul de reclame gen:'Vezi cum o sa arati in viitor','Downloadeaza emoticoane acum pana sunt gratis' etc.(treba se repeta cam o data pe ora cand vreau sa accesez un site). Insa la Google Chrome nu se intampla niciodata asa.Plz imi spuneti cum pot sa fac sa nu imi mai apara! Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Cayus a răspuns:

Iti iei advance system care : http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html, instalezi si folosesti programul dai quick care, daca nu reusesti dai deep care si iti va sterge totul.reclamele care le primesti tu sunt ori cokieuri ori spywares

3 răspunsuri:
| ayoalex a răspuns:

Nuse poate face nimic stiu si eu ca e najpa dar asta e intra pe google chrome ca e mai sigur si mai rapid.bafta si succes

| ayoalex a răspuns:

Ai gresit caregoria

| CuriosEL a răspuns:

Instaleazati mozila si sterge internet explorer alcumva nu poti scapa apoi til instalezi din nou il ei de pe mozila big grin succes!