| lovegame99 a întrebat:

Sal.am o problema cu jocul True Crime:New York City.cand dau dublu click imi intra in meniu si eu dau Start Game si apoi se misca foarte greu jocul si mi se inchide plasma si trebuie sa ii dau restart...va rog mult dati-mi niste sfaturi... cel mai bun sfat primeste Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| SpeciMen a răspuns:

Jocul are setata rezolutia prea mare iar monitorul tau nu o suporta, de aceea se inchide. totusi exista si varianta sa ai probleme cu placa video.