| LoveTheWorld54 a întrebat:

Sal.Am o problema cu Mortal Kombat 9 Komplete Edition.Joc jocul pe PC pe windows 7 Procesor Intel Core i3-3220 3.30 Hz 3.30 GHz.Chestea este ca eu cand deschid jocul (Se deschide) pana la un filmulet si dupa aceea mi se blocheaza ecranul, se stinge jocul si imi da Erroare care ma duspera!"D3D Error: 0x88760874".Cine va raspunde bine va primi 1000 de fundite happy.

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pff. Pai nu cred ca ai placa video dedicata, nu? Daca joci pe integrata nu o sa-ti mearga jocuri de genul. Pentru astea noi iti trebuie placi video dedicate cu suport directx. Trebuie sa mai iei si o placa video dedicata daca nu ai.

| LoveTheWorld54 explică (pentru Trynda):

Te doare capu frate? trebuie sa spui doar sa sterg movies din fisierul gamelui.
PS: imi merge acum jocu desteptule.

| Trynda a răspuns (pentru LoveTheWorld54):

De unde sa stiu eu ce problema ai tu exact daca nu detaliezi? De unde sa-ti spun eu sa stergi intro-ul? Poate pe tine te doare capul, daca ai avea cateva notiuni despre calculatoare nu ai mai intreba aici si ai face singur. Daca ai stii si ce e aia D3D si de ce iti da eroarea aia aveai tot respectul meu, dar sunteti niste copii de 10-12 ani care stau numai la calculator sa omoare monstrii. Giorno happy

| LoveTheWorld54 explică (pentru Trynda):

Daca vrei sa stii eu am descoperit singur cum sa sterg folderul ala movie dar nu ma laud oricum mersi. Fara suparare la ce am scris inaine...