| traianoty a întrebat:

Sal am si eu o intrebare mi-am downloadat patchul de fifa 2007 pentru jucatori din 2011 si nu sti unde sa il pun ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Playerman a răspuns:

Dai copy paste pe fisiere tu ducin C:/Program files=>EA Sports=>Fifa 07(dai click si intri in folderul cu fifa 07)=>data(click pe folderul data)=>cmn(click pe folderul cmn)
Sper ca te-am ajutat! funda?!

2 răspunsuri:
| symplw a răspuns:

Poi iei toate fisierele care leai descarcat odata cu patchul sh dai click dreapta pe ele sh dai copy si in Program Files acolo unde ai instalat Fifa dai paste sh o sa iti mearga

| traianoty explică:

Ms o sa incerc