| darkboss a întrebat:

Sal am si eu o problema vreau sa stiu daca se mai poate descarca spore creature creator ca creepy and cute si galactic si hero pot fi descarcate ca sunt noi spore creature creator e cam vechi dar vreau sa stii daca merge descarcat daca merge va rog sa imi spuneti cum si de une va rog mult

5 răspunsuri:
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Http://www.spore.com/trial e spore creature creator (NU spore full version) fundita? :D

| darkboss explică:

Plz raspundeti

| darkboss explică:

Ssss

| darkboss explică:

Problema e ca mie nu merge si am mai incercat de pe siteul asta

| darkboss explică:

Mie nu merge ala sa il fac zice ca trebuie sa il cumpar vreau un spore care pot sa il descarc si sa nu il platesc...