| Gabriel_Bujenita_1997 a întrebat:

Sal, am windows XP si nu imi merge metin2, imi zice " Sorry. your system does not support 3d graphics". Si nu stiu de ce zice asa pentru ca pe Windows 7 imi mergea metin2, toate jocurile.
PLS ajutati-ma, Dau funda

4 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Driver-ul placii vie trebuie instalat!
Incearca acest program ca sa vezi driver-ele lipsa : http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html

P.S.
Ai nevoie de un SITE pentru server-ul tau de metin2?-GRATUIT!
Ai nevoie de un videoclip de prezentare pentru server-ul tau?-GRATUIT!
Ai nevoie de o imagine personalizata pentru server-ul tau?-GRATUIT!
Ai nevoie de un post pe 4metin cu informatiile actualizate in timp real?-GRATUIT!

DA, ai citit bine, daca ai nevoie de toate cele de mai sus nu ezita sa apelezi la mine
ID MESSENGER : help_gm

P.S. Site-ul va fi creat cu ajutorul site-ului weebly.com,NU OFER DOMENIU, pe site va exista un chat, radio, clipul cu prezentarea si tab-urile pe care vi le doriti ( descarcare, inregistrare etc.)

EXEMPLU DE SITE: www.metinleon.weebly.com

EU SUNT AICI CA SA TE AJUT!

TOTUL GRATUIT

| TurboBlaster a răspuns:

Nu ai direct 3d fatil

| MyPcNoYou a răspuns:

Cand ai reformatat, ai instalat driverul video?