| William a întrebat:

Sal, azi mi-am pus Windows XP si nu pot sa instalez Yahoo Messenger, cand intru in Installer zi dau Run imi zice NSIS Error, Error launching installer. Ce sa fac? am descarcat java si flash player, nu stiu ce are de nu merge. Funda cui ma ajuta.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| William explică:

Am rezolvat problema. Yahoo messenger era in folderul Descarcari, am redenumit folderul si acum imi merge big grin

| thisisMirel a răspuns:

Draga samariteanulelaughinglaughing depinde de unde ai descarcat yahoo messengerul...si mai depinde de viteza ta de internet...incearca sa il descarci de pe kappa.ro sau de pe site-ul oficial

| asotydna a răspuns:

Scoatel de aici
http://messenger.yahoo.com/win/